CFMOTO to też sport
CF Moto - Motocykle

CFMOTO
to też
motorsport

Więcej
sportowej
zajawki

miniatura video

Optymistyczne i pełne pasji podejście do dostarczania kopa. Marka CFMOTO ucieleśnia pasję do przyjemnej jazdy. Dążenie do zapewnienia światu doskonałości inżynieryjnej. Tworzenie ekscytujących, potężnych pojazdów dla maksymalnej przyjemności współużytkowania – produkty CFMOTO powersports są zabawne, ekscytujące i satysfakcjonujące.

Porywające
doświadczenia

miniatura video

Doświadczenie bardziej skupia się na tym, jak cała gama pojazdów CFMOTO pozwala swoim użytkownikom wzbogacić ich życie i poszerzyć ich osobiste horyzonty. Użycie słowa „razem” podkreśla, w jaki sposób przyjemność jest wzbogacana przez dzielenie się nią z innymi. W sensie korporacyjnym pokazuje ambicję i skoncentrowane na przyszłości podejście CFMOTO – patrzenie w przyszłość, gdy cała firma pracuje razem nad wspólnymi celami.

CFMOTO - SPORT zaczyna się z nami

CFMOTO
RACING
TEAM

Szkolenia
dla
dealerów

CFMOTO SPORT
CFMOTO SPORT

CYKLICZNE SPOTKANIA
DEALERÓW
NA TORZE ŁÓDŹ

Stawiamy na relacje! Dbamy o swoich pracowników! Dlatego raz na kwartał organizujemy spotkania integracyjne na torze Łódź, gdzie wszyscy świetnie się bawimy pod okiem instruktora rajdowego. Do uczestnictwa zapraszamy 20 najlepszych dealerów w Polsce. Wszystko po to, by lepiej się poznać i budować społeczność, która jest ukierunkowana na jeden cel: rozwój marki CFMOTO w Polsce.

Skontaktuj się z nami