SSV CFMOTO Polska

Wykorzystaj
off-roadową
przewagę

ssv

Należysz do miłośników motoryzacyjnych wrażeń? Kolekcjonujesz wspomnienia z wycieczek po bezdrożach? Trafiłeś we właściwe miejsce. Rozbudź swoją wyobraźnię i ciesz się przygodą docierając do niedostępnych zakątków Ziemi.

ZFORCE 550 EX

ZFORCE 550 EX

Zapytaj o cenę

ZFORCE 950 2023 Tundra Grey

ZFORCE 950 SPORT

Cena od 73 900 zł

ZFORCE 1000 Sport

ZFORCE 1000 Sport

Cena od 75 900 zł

ZFORCE 1000 SPORT R Royal Blue

ZFORCE 1000 SPORT R

Cena od 79 900 zł

SSV CFMOTO
wyróżnia nas
agresywne
wzornictwo
i mocne osiągi

Sprawdzony
w trudnym
terenie

CFMOTO SSV

Wytrzymałe w terenie, niezawodne w wyprawach

Mocna i sztywna rama, niebanalna konstrukcja, silniki o znacznych mocach z możliwością rozwijania dużych prędkości. Pojazdy SSV to nic innego, jak Twoi sprzymierzeńcy na krótsze i dłuższe eskapady poza miasto.

CFMOTO SSV

Nieprzewidywalne na trasie

Dają poczucie wolności, odpowiadają na szereg nietuzinkowych propozycji i penetracji miejsc trudnych, piaszczystych czy kamienistych. Doskonale radzą sobie w każdych warunkach, zarówno na podmokłych łąkach, wzniesieniach, jak i na rzecznych mieliznach czy w śniegu. Są zwrotne i „dzielne”. Pojadą tam, gdzie tylko potrzebujesz.

CFMOTO Polska SSV

Solidne w konstrukcji

Czym się charakteryzują? Pojemną skrzynią ładunkową, innowacyjnym zawieszeniem, wysokim komfortem użytkowania oraz wytrzymałością, która pozwala na intensywną eksploatację maszyny. Dzięki temu możesz sobie pozwolić na off-roadowe przygody o najwyższych lotach. Z wyobraźnią, odpowiedzialnością i przyjemnością z jazdy.

Jesteś
zainteresowany
i potrzebujesz
wsparcia?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas