CFMOTO GOES powered by CFMOTO

More
than
a brand

GOES powered by CFMOTO

W styczniu 2024 r. CFMOTO ogłosiło sfinalizowanie przejęcia 100% GOES. Celem tego przejęcia jest wykorzystanie wzajemnie uzupełniających się możliwości. Przy wsparciu CFMOTO, GOES będzie poszerzać portfolio produktów dostosowane do potrzeb szerszej bazy klientów i optymalizować obecne sieci dystrybucji.

CFMOTO GOES TERROX 400

TERROX 400

Cena od 24 900 zł

GOES Terrox 500

TERROX 500

Cena od od 27 900 zł

GOES Terrox 500

TERROX 500 EPS

Cena od 29 900 zł

Quady CFMOTO GOES już w sprzedaży

Ponadczasowa
jakość
i wytrzymałość

CFMOTO GOES

Europejska przygoda GOES

Zespoły produkcyjne Goes optymalizują jakość i niezawodność wszystkich produktów, gwarantując wydajność i doskonały stosunek jakości do ceny na rynku. Przejrzystość wobec naszych klientów to klucz do stworzenia społeczności GOES.

GOES to część CFMOTO

Niezawodność przede wszystkim

GOES to francuska marka rozpoznawalna na całym świecie, która przez lata doskonaliła swoje działania dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi i stała się jednym ze światowych liderów na rynku pojazdów terenowych. Marka ma ugruntowaną pozycję w Europie i za granicą i liczy ponad 1240 dealerów w ponad 17 krajach europejskich. Cieszymy się, że jej przejęcie to zapowiedź współpracy z siecią klientów z wysokimi oczekiwaniami, dla których istotna jest jakość i profesjonalizm. Coraz wyższe poprzeczki to coś, co lubimy najbardziej.

Jesteś
zainteresowany
i potrzebujesz
wsparcia?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas